مبانی بازیگری کارگردانی

مبانی بازیگری کارگردانی

کیانوش اخباری

کلاس کنکور عملی بازیگری کارگردانی


▾ لیست جلسات ▾


خرید مجموعه‌ی کامل
۸,۵۰۰,۰۰۰ ۷,۷۰۰,۰۰۰ تومان

۸ جلسه
هر جلسه به صورت میانگین ۱۷ دقیقه

چهارده سال سابقه ی تدریس درس خلاقیت نمایشی کنکور هنر تدریس درس خلاقیت نمایشی کنکور هنر در آموزشگاه های برتر تهران کارشناسی سینما از دانشگاه سوره نویسنده ی کتاب خلاقیت نمایشی و طراح چندین مجموعه تست طبقه بندی شده ی جمع بندی مدرس رتبه های تک رقمی کنکور سال های گذشته ساخت یک فیلم بلند سینمایی، چندین فیلم کوتاه و مستند و چندین تئاتر اجرای عموم در مقام نویسنده و کارگردان

دراین کلاس مهارت‌های لازم برای بازیگری آموزش داده می‌شود؛ همچنین این ویدئوها حاوی تحلیل کامل متن نمایش‌نامه‌های معروف و مورد نیاز داوطلبان است که می‌توانند از آن بهره‌ ببرند. با استفاده از این دوره تمامی هنرجویان در هر سطحی ار مهارت می‌توانند توانایی خود را متناسب با کنکور عملی بازیگری کارگردانی تقویت کنند.

آیا روند آموزش کنکور عملی به ویدئو‌ها ختم می‌شود؟

آموزش کنکور عملی در آکادمی شیشه‌اب به این صورت است که هنرحو ضمن دیدن فیلم‌ها و فرگرفتن دانش لازم به انجام تمرین‌ها پرداخته و آن‌ها را برای استاد ارسال می‌کنند و به این ترتیب زیر نظر استاد روند آنوزشی خود را تا روز کنکور کامل می‌کنند.


محتوای ویدئو‌های بازیگری کارگردانی چیست؟

محتوای ویدئوهای بازیگری کارگردانی شامل تحلیل نمایش‌نامه‌های مشهور، آموزش اصول اولیه‌ی بازیگری، شناخت بدن و کار بر روی حافظه در بازیگری، حاوی تمرین‌های مربوط به تنفس و بیان و شبیه‌سازی آزمون عملی می‌شود.

▾ لیست جلسات ▾