کنکور عملی موسیقی

کنکور عملی موسیقی

بابک کوهستانی

کلاس‌های کنکور عملی موسیقی


▾ لیست جلسات ▾


خرید مجموعه‌ی کامل
۸,۵۰۰,۰۰۰ ۷,۷۰۰,۰۰۰ تومان
یا
افزودن این درس به سبد خرید
۸۰۰,۰۰۰ تومان ۸۰۰,۰۰۰ تومان

۵ جلسه
هر جلسه به صورت میانگین ۲۱ دقیقه

ده سال سابقه تدریس درس خلاقیت موسیقی کنکور هنر نوازنده و مدرس موسیقی لیسانس و فوق لیسانس نوازندگی ویولون از دانشگاه تهران تدریس درس خلاقیت موسیقی کنکورهنر در آموزشگاه های برتر تهران سرپرست درس خلاقیت موسیقی قلم چی مدرس رتبه های تک رقمی کنکور سال های گذشته نویسنده و ویراستار و طراح سوالات انتشارات قلم چی

کلاس‌های کنکور عملی موسیقی برخلاف کلاس‌های دیگر مناسب هنرجویانی است که از پیش به طور حرفه‌ای نوازندگی را شروع کردند. در این ویدئوها نوازدنگی ساز آموزش داده نشده؛ بلکه نکته‌ها و مباحثی در آن مطرح شده است که کلید موفقیت هنرجویان در کنکور عملی موسیقی است.

آیا آموزش‌ها تنها به ویدئو‌ها محدود می‌شوند<؟

تفاوت عمده‌ی ویدئو‌های کنکور عملی آکادمی شیشه‌ای با دیگر ویدئوها در ارتباط هنرجو با استاد است. استاد در طول جلسات تمریناتی را به هنرجو ارائه می‌دهد و هنرجو پس از انجام تمرین‌ها، آن‌ها را برای استاد ارسال می کند و اشکالات خود را رفع کرده و سوالاتش را می‌پرسد. در واقع داوطلب در طول دوره‌ی آموزشی زیر نظر استاد مربوطه خواهد بود.


محتوای ویدئوهای آموزشی کنکور عملی موسیقی به چه صورت است؟

کلاس‌های موسیقی شامل شرح کامل سوال‌های کنکور، معرفی تمام سازهای مجاز برای انتخاب در آزمون عملی، شرح کامل شرایط حضور در آزمون عملی، توضیح تمام مراحل روز آزمون عملی، شرح موارد نمره‌دهی در آزمون عملی و آموزش قدم به قدم مهارت سلفژ می‌باشد.

▾ لیست جلسات ▾